Kilka słóww kwestii listwy boniowe.

Nudzi Cię jednostajny i nieciekawy wygląd fasady? Szukasz czegoś co przykuje wzrok nawet najbardziej zamyślonego przechodnia? Dzisiejsze metody architektoniczne zapewniają uzyskanie wymarzonego rezultatu, w krótkim czasie.

Listwy boniowe to ozdobne rowki uzyskiwane w elewacji, które nadają każdej nieruchomości indywidualności oraz wyjątkowości. Na skutek zastosowania wyjątkowych metod a także narzędzi realne jest skonstruowanie listw o różnej szerokości, co daje nieskończone rozwiązania powiązań architektonicznych.

listwy boniowe

W dodatku listwy boniowe mogą być malowane na różnorodne odcienie co gwarantuje ich perfekcyjne zaadaptowanie do każdego modelu fasady. Produkt jest trwały a także odporny na uszkodzenia, w związku z tym bez obawy zdoła być przewożony nawet w najdalsze miejsca. Także w trakcie transportu, jak i po zamontowaniu listwy nie odkształcają się i są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Szczególnie przygotowane łączniki, umożliwiają imponujące złączenie pomiędzy każdymi częściami. Wytrzymałość powiązania oraz dokładnie dopasowane rozmiary rogów, będą poprzez wiele lat radowały oczy właścicieli, gości oraz gapiów. To jednakże nie koniec szeregu zalet listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie odróżnia je na tle pozostałych fragmentów ozdobnych jest łatwość zakładania.

listwy boniowe

Wystarczy prawidłowo odmierzyć wysokość, na której mają znajdować się listwy boniowe, ustalić odpowiedni poziom i wyciąć wycięcie. Potem następuje nakładanie kleju oraz dokładne przyklejanie listwy. Na koniec wystarczy dobrze docisnąć przyklejone części, zazbroić i pomalować. Starczy poświęcić odrobinę swojego czasu i podjąć wyzwanie pięknej elewacji, a już po krótkim okresie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy staną się przyjemniejsze. Dekoracyjne fragmenty wzbudzą także ciekawość i zaintrygowanie niejednego gościa. Rezultat zadowolenia gwarantowany!