Atrakcyjne szczegóły na temat pizzy.

W Białymstoku króluje pizzeria, jaka na wstępie ciekawi aranżacją lokalu, oszałamiającymi mundurami pracowników oraz klimatem prosto z Italii. Z pewnością zwala z nóg wyśmienitą pizzą, jaka bywa produkowana według prawdziwej włoskiej formuły, a mistrz kuchni będzie Włochem rodem z samej Kalabrii. Pizza białystok , albowiem w taki sposób nazywa się ten lokal wabi wszystkich zapachem już od samego rynku.

Pociągani niczym więzień na sznurku docieramy do wejścia na kształt pizzy. U wejścia pozdrawia nas wyjątkowej natury dziewczyna, jaka, ubrana jest w lekko nietypowy ubiór. Na włosach ma żółtawy kapelusz z frazą: pizza bialystok, ciało okrywa żółty, pluszowy kombinezon z podobnymi tekstami, które sympatycznie obejmują prawie wszystkie punkty tegoż kombinezonu. Dziewczyna przekazuje nam kartę dań w kształcie pizzy oraz prowadzi do stolika, który także ma wspomniany układ.

Na ścianach pomieszczenia jesteśmy w stanie zauważyć fascynujące fotografie prezentujące różne warianty pizzy, natomiast na stropie miejscowy grafik wykonał mozaikę stworzoną ze słów: pizza bialystok. Z szerokiego menu wybieramy dwa modele pizzy, jakie zachęcają należytym zbiorem elementów. Szybko dowiadujemy się, iż posiadacz pizzerii stawia na jakość oraz świeżość artykułów, gdyż pizze, jakie dostajemy powalają doskonałą jakością.

Dorodne jarzyny, wysokiej jakości szynka, salami i sery nie pozwalają odłączyć się od posiłku. Na początkowy plan wysuwa się jednak smak doskonałego sera. Należy również nadmienić o placku i sosach. Ciasto jest cienkie, chrupiące oraz idealnie przygotowane. Sosy, którymi szczyci się Pizza białystok, jest to prawdziwa sztuka: aromatyczne, masa przypraw, z intensywnie wyczuwalnym smakiem cudownych pomidorów. Zachwyceni smakowaniem pizzy wsuwamy wszystko – nie zostaje nawet najmniejszy kawałeczek. Nasza uczta to prawdziwe niebo w gębie. Pizza białystok to coś o czym nie da się zapomnieć a na pewno jest to najbardziej ceniona pizza w mieście!