Idealna poduszka dla twojego noworodka

Aktualny rozwój technologii oraz coraz to bardziej innowacyjne metody nie tylko upraszczają nam opiekę nad maluchem, ale są także całkowicie pewne i komfortowe w używaniu. Spłaszczona głowa bobasa to ogromnie często pojawiająca się niedoskonałość, z którą zmagają się rodzice niemowlaków.

Przez fakt, że dzidziuś większą część czasu jest ułożony w pozie leżącej, jego głowa narażona jest na ciągły dotyk z sztywnym podłożem, tworząc nacisk na miękkie w dalszym ciągu kości czaszki dziecka. Poduszka Mimos to artykuł leczniczy, jaki dopasowuje się do konturu czaszki każdego dzidziusia i dodatkowo uniemożliwia powstawanie nacisku główki bez konieczności przemiany pozycji dziecka. Bywa też najlepszym wyjściem w sytuacji, gdy spłaszczony fragment na czaszce dziecka już zdąży się otworzyć.
Dzięki poduszce główka nie jest narażona na następne zniekształcenia oraz ma szansę samoistnego wygładzenia i zaokrąglenia, jeżeli zastosowana będzie przed ukończeniem szóstego miesiąca życia niemowlęcia. Poduszka została sporządzona z certyfikowanej tkaniny OEKO-TEX, ma certyfikaty CE, TUV oraz EN71, uformowana pozostała w najnowszej technice 3D, składa się w 94% z ciśnienia, skutkiem czego skóra dziecka nie poci się oraz jest niezwykle pewna w stosowaniu. To dokładnie szczegółowo wybrana i również pionierska poliestrowa struktura poduchy poręcza niezmiernie wysoką przepuszczalność powietrza. Zabezpiecza przed duszeniem.

Towar marki Mimos, przez wzgląd na zgrabne rozmiary, jest też pierwszorzędnym rozwiązaniem w podróży – miękki półprodukt, z jakiego pozostała wykonana, ułatwia usypianie naszemu noworodkowi w każdych wymogach. Można wykorzystywać ową w wózku, w nosidełku bądź w kojcu. Jest niesłychanie banalna w użytkowaniu, jej postać przystosowuje się do pozycji dzidziusia, przez co nie ma potrzeby modyfikować pozy bobasa w czasie spania. Jest sporządzona z szybkoschnącego półproduktu, jaki dopuszcza regularne pranie w pralce.