Zadbaj o swoją podłogę we Wrocławiu

Każdy z nas dba o swój dom, chcąc spędzać w nim miło czas. Często aby wnętrze pięknie się prezentowało wybieramy montaż podłogi drewnianej. Pilnując porządków pamiętajmy więc o utrzymywaniu nie tylko czystości, ale i jej dobrego stanu. Jeśli chcesz wykonać cyklinowanie Wroclaw słynie z wielu specjalistów w tej dziedzinie.
cyklinowanie wroclaw
Zabieg wykonuje się przeznaczonym do tego urządzeniem – cykliniarką, którą szlifuje się cienką warstwę wierzchnią podłogi Efektem jest wygładzenie rys i ubytków powstałych podczas użytkowania. Szlifowanie wykonuje się w kilku kierunkach w zależności od rodzaju ułożonej podłogi. Następnie podłogę poleruje się papierem o bardzo niskiej gradacji. Pojedyncze głębsze uszkodzenia wypełnia się specjalną masą, tak aby nie trzeba było usuwać grubej warstwy drewna z całej podłogi. Na zakończenie drewno jest odpowiednio impregnowane.

Po wykonanej usłudze podłoga będzie jak nowa. Wszystkie uszkodzenia i nierówności znikną. Stanie się idealnie gładka i zabezpieczona przed plamami w przyszłości. W zależności od potrzeb podłogę podczas wykonania cyklinowania impregnuje się lakierem dającym połysk, lub olejuje uzyskując efekt subtelnego matu. Używając odpowiednich preparatów można również zmienić jej odcień na ciemniejszy bądź jaśniejszy, odświeżając tym samym wystrój wnętrza, bez konieczności wymiany podłogi na nową. Jest to efekt pożądany przez klientów, którzy wykonują drobne remonty, wymieniają meble, a zarazem nie chcą demontować porządnej drewnianej podłogi. Koszt takiej usługi jest na pewno dużo niższy niż montaż nowego parkietu lub desek. Na takie rozwiązanie może więc pozwolić sobie większość mieszkańców tego miasta nie będąc jednocześnie zmuszonym do zainwestowania wszystkich swoich oszczędności na prace remontowe. Czas wykonania takiej usługi jest uzależniony od powierzchni przeznaczonej do cyklinowania, lecz zwykle nie przekracza kilku dni.

Na dzień w którym zaplanujecie cyklinowanie podłóg Wrocław stoi przed wami otworem oferując atrakcje i pozwalając zapomnieć o pracach remontowych odbywających się wówczas w waszym domu. A po powrocie nie poznacie własnego salonu.