Botoks Rzeszów

Medycyna estetyczna jest modnym trendem rozwijającym na przestrzeni ostatnich lat. Jej popularność, zwłaszcza wśród pań w średnim wieku, wynika z ich pogoni za pięknem i młodością. Wśród wykonywanych zabiegów estetycznych popularne jest między innymi wypełnianie zmarszczek przy zastosowaniu zabiegu polegającego na wtrzykiwaniu niewielkich dawek toksyny botulinowej w pewne partie twarzy. Powoduje to porażenie zakończeń nerwowych odpowiedzialnych za kurczliwość mięśni mimicznych twarzy. Działanie takie powoduje czasowy zanik głębokich zmarszczek czy tak zwanych „kurzych łapek”. Wśród miast, w których stosowany jest botoks Rzeszów jest szczególnie popularny na Podkarpaciu. Zabiegi tam wykonywane są niezwykle skuteczne, a zatrudniona kadra doświadczonych lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną gwarantuje, że są one bezpieczne, prawie bezbolesne, a ewentualne powikłania są minimalizowane do niemal zerowego poziomu. Oczywiście należy pamiętać, że zabiegi nie powinny być wykonywane u osób w ciąży czy podczas laktacji.
Zabiegi nie są tanie, jednak wykonane prawidłowo potrafią przynosić zdumiewające efekty, nadając skórze gładkość i młodzieńczy wygląd.
Jędrna, sprężysta skóra, zadbana twarz i piękne ciało są niezwykle istotne dla dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Dlatego zabiegi te cieszą się dużą popularnością, pomimo swojej wysokiej ceny.
Stosowanie toksyny botulinowej w medycynie estetycznej w około dwóch procentach przypadków powodować może występowanie niepożądanych efektów, takich jak zaczerwienienie skóry twarzy, opadnięcie powiek, a także rozprzestrzenienie się toksyny na sąsiednie mięśnie twarzy – niepożądane efekty mogą przy tym utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy, zwłaszcza w przypadkach, kiedy została podana zbyt duża dawka toksyny botulinowej – dlatego niezwykle ważne jest doświadczenie osoby, która dokonuje wybranego zabiegu – za to uzyskane efekty mogę zdumiewać swoją długotrwałością oraz jakością. Wykonanie zabiegów w renomowanych centrach będzie procentowało satysfakcją i zadowoleniem pacjentów.