Skuteczna depilacja

Tradycyjne metody depilacji nie usuwają na stałe zbędnego owłosienia.
Ciągłe golenie się, depilowanie lub usuwanie włosków za pomocą wosku jest uciążliwe i bardzo nie komfortowe. Dlatego wymyślono laser diodowy, który doskonale i praktycznie na stałe usuwa włoski, które są dla nas utrapieniem.
Najlepszy laser diodowy to taki laser, który usuwa owłosienie na stałe. Ma on dużą moc, gwarantuje bezpieczeństwo i jest technologią stworzoną do usuwania każdego rodzaju włosów. Zabiegi laserowe można wykonać tylko w specjalnie do tego przygotowanych gabinetach kosmetycznych.
Cała seria zabiegów jest bardzo droga, ale bardzo skuteczna. Po depilacji nie ma żadnych powikłań. Laser, którzy dokładnie niszczy zbędne owłosienie, emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa, powoduje to, że włos zniszczony jest od jego cebulki.
Niestety ten najlepszy laser likwiduje tylko włosy w fazie wzrostu, dlatego takie zabiegi należy powtarzać, by w końcu laser zadziałał na włosy w stanie spoczynku.
Laser na ogół wyposażony jest w dwie głowice, jedna jest mniejsza przeznaczona do depilacji małych partii ciała inna jest większa i ma funkcję chłodzenia dodatkowo. To urządzenie do likwidacji owłosienia ma dodatkowo czytnik poziomu melaniny. Dzięki temu czytnikowi można ustawić wszelkie parametry lasera, co spowoduje, że urządzenie będzie przystosowane dokładnie do danego typu owłosienia. usprawni to jego pracę i sprawi, że dane owłosienie będzie skutecznie likwidowane.
Przeciwwskazaniami do zabiegu laserem są:
-ciąża,
-świeża opalenizna,
-epilepsja,
-łuszczyca,
-cukrzyca,
-bielactwo,
-infekcje skórne czy wykonane dopiero co zabiegi chirurgiczne.
Po zabiegu pojawia się obrzęk i zaczerwienie skóry, jest to jak najbardziej naturalne. Są specjalne zalecenia jak należy postępować ze skórą po zabiegu. Potrzebny jest żel do smarowania, nie wolno opalać się przez 4 tygodnie po zabiegu oraz należy unikać basenu, sauny oraz zbyt ciasnej i opiętej odzieży.
Przestrzeganie wszelkich zaleceń spowoduje, że nasza skóra stanie się gładka.