Malowanie automotive Wrocław

Dlaczego nie warto samemu wykonywać malowania automotive?

Większość z nas wizję oddania do malowanie automotive Wrocław samochodu spędza sen z powiek, ponieważ oznacza to dość spory wydatek dla przeciętnego kierowcy. Każdy pojazd powinien właściwie  się prezentować. Jeżeli zdarzy się nam wypadek podejmowanie samodzielnych napraw lakierniczych, rzadko kończy się powodzeniem i w większości sytuacji pogarsza jego stan. Lepiej oddać auto do profesjonalnego salonu, w którym wykonają malowanie automative Wrocław.

malowanie automotive Wrocław

Liczne zarysowania, korozja oraz odchodzący od blachy lakier szpecą samochód. Koszty profesjonalnego malowanie automative Wrocław wynikają z ogromu prac, jakie trzeba włożyć w całkowity proces przemiany samochodu.  Samo malowanie automative Wrocław  to tylko jedno z wielu działań. Przed nałożeniem nowego lakieru trzeba odpowiednio przygotować blachę, czyli oczyścić ją a nasteępnie zaszpachlować ubytek, na końcu z kolei oszlifować go oraz odtłuścić. Tak przygotowana pod malowanie automative Wrocław jest gotowa do pokrycia specjalnym podkładem wraz z warstwą nawierzchnią. Proces wymaga przede wszystkim czasu. Koszty takiej usługi składają się z umiejętności lakiernika oraz materiałów wykorzystanych podczas usługi. 

Zmiana koloru całego auta

Malowanie automative Wrocław całego auta może wynieść nawet ok. 8000 zł. Najczęściej usługa zlecania jest przez klientów, którzy chcą kompleksowo odrestaurować swój samochód. Malowanie całego pojazdu jest bardzo czasochłonne. 

Więcej na https://alucrom.pl/sektory/automotive/