Malowanie na mokro Wrocław cennik

Malowanie na mokro jest ekologiczną metodą malowania. Farby nie zawierają szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji rozpuszczalnikowych. Malowanie na mokro Wrocław cennik nie zużywa także dużej ilości materiału malarskiego. Dzięki działaniu zasad hydrodynamiki wystarczy delikatnie rozpylić warstwę farby, aby pokryła ona dokładnie całą malowaną konstrukcję. Nie ma także możliwości, aby warstwa była nierówna, ponieważ cząsteczki farby rozkładają się jednolicie na całej powierzchni, wnikając nawet w najmniejsze detale. Warstwy nakłada się jeszcze zanim zaschną. Przy tej metodzie nie można używać zarówno szlifierki, jak i szpachli. Jak więc czyścić powierzchnię przed malowanie na mokro Wrocław cennik?

Piaskowanie

Obróbka strumieniowo-ścierna wykorzystuje wysokie ciśnienie wypychania piasku. Dzięki temu usuwa silny brud, zanieczyszczenia, a nawet rdzę. Sprawdzi się idealnie przy podłożach stalowych i betonowych, a także z kamienia. Można używać go do małych elementów dzięki dokładności tej metody. Jest wykorzystywany między innymi do czyszczenia konstrukcji mostów, statków i cystern.

malowanie na mokro we Wrocławiu

Śrutowanie i odtłuszczanie

Ta metoda oczyści materiały takie jak stal, beton, kamień oraz metal. Warto jej użyć przed malowanie na mokro Wrocław cennik, ponieważ mobilna, wydajna i ekonomiczna. Nadaje srebrny połysk wykończenia oraz pozostawia chropowatą powierzchnię. Sprawdza się na dużych elementach.

Przed malowaniem delikatnych elementów warto użyć na nie odtłuszczacza dopasowanego do rodzaju farby. Sprawdzi się on lepiej niż benzyna lub rozpuszczalnik.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://alucrom.pl/obrobka-powierzchniowa/lakierowanie-przemyslowe/lakierowanie-na-mokro/!