Dermapen Wrocław

Dermapen Wrocław to nowoczesny zabieg, który pozwala na poprawę wyglądu skóry całego ciała. Największą zaletą jest możliwość naprawy skóry oraz precyzyjność, która pozwala zregenerować nawet najbardziej niedostępne miejsca. Po zdecydowaniu się na ten zabieg zobaczymy, że nasza skóra odżyła, jest zdrowa i nawilżona. 

Czym jest dermapen Wrocław?

Dermapen Wrocław to zabieg nazywany również mezoterapią mikroigłową. Polega on na mechanicznym nakłuwaniu skóry za sprawą igieł poruszających się w sposób pulsujący. Urządzenie posiada 12 wymiennych mikroigieł, które zostaną wprowadzone pod skórę w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm. W ciągu sekundy skóra klienta nakłuwana jest aż 20 razy. Mimo iż, zabieg wydaje się bolesny, to jest on przyjemny dla skóry. Dzięki małej inwazyjności umożliwia on szybki powrót do normalnego funkcjonowania. 

mezoterapia wrocław

Jakie są zastosowania urządzenia dermapen Wrocław?

Zabieg dermapen Wrocław gwarantuje zadowalające efekty takie jak ujędrnienie skóry czy zmniejszenie się zmarszczek. Oprócz tego urządzenie dermapen możemy stosować gdy, chcemy pozbyć się cieni pod oczami, przebarwień na twarzy czy nawet blizn po trądziku. Aby zadowalające efekty utrzymywały się jak najdłużej, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Głębokie i regularne nawilżanie oraz unikanie słońca zaraz po zabiegu, gwarantuje szybsze, osiągniecie wymażonego efektu. 

Warto pamiętać, że dermapen Wrocław nie powinien być przeprowadzony podczas ciąży, czy u osób z  problemem krzepliwości krwi.

Dowiedz się więcej na https://lakoshi.pl/mikrodermabrazja-i-kawitacja!