Banery reklamowe Wrocław cennik

Czym są banery reklamowe?

Banery reklamowe Wrocław cennik są elementami przede wszystkim graficznymi, które firmy za pośrednictwem agencji reklamowych umieszczają w Internecie. Najczęściej są to takie miejsca jak fora internetowe, sklepy online bądź portale społecznościowe. Przybiera formę klasyczną, czyli statyczną, a także animowaną. Głównym celem banery reklamowe Wrocław cennik jest zachęcenie potencjalnych klientów do zapoznania się z produktem. Przeważnie po kliknięciu banery reklamowe Wrocław cennik przenosi użytkownika do konkretnej strony sklepu.

 

Banery reklamowe Wrocław cennik

 

Rodzaje banerów reklamowych

Banery reklamowe Wrocław cennik dzieli się na kilka rodzajów:

  • Baner tradycyjny — charakteryzuje się prostokątną formą reklamy. Najlepszym miejscem na nią jest początek strony. W niektórych projektach może przybrać postać baneru pływającego. Podczas przewijania strony nie zmienia położenia. Jako baner tradycyjny może również zakwalifikować format rozwijany. Poprzez najechanie na niego kursorem, zwiększa się i pokazuje dodatkowe informacje.
  • Billboard — jest to największą forma reklamy spośród wszystkich banery reklamowe Wrocław cennik. Standardowy rozmiar wynosi 620 × 100 pikseli i umieszczany jest w widocznym miejscu. Jego powiększona forma posiada wymiary 720 × 200 pikseli.
  • Button – forma małego prostokąta. Jego rozmiar to 120 × 60 pikseli. Jest najtańszym i najmniejszym rodzajem reklamy.
  • Rectangle — graficzna forma reklamy, którą umieszcza się na samym środku strony internetowej.

Sprawdź więcej na: https://nogales.pl/!